Līdz 2019.gada beigām ekspluatācijā tiks nodota 18 dzīvokļu ēka Baložu ielā 7, bet 2020.gada sākumā tiks uzsākta 19 dzīvokļu ēkas celtniecība un rekonstrukcija Baložu ielā 9. Abu projektu īstenošanā tiks investēti 5 miljoni eiro, informē nekustamo īpašumu attīstītājs Hepsor.

Dzīvojamo ēku projekts tiek īstenots, piedāvājot divu līdz trīs istabu dzīvokļus vidējā segmentā.

Projekta attīstītāji norāda, ka līdz ar ēku būvniecību Āgenskalna tiek uzlabota apkārtējās vides infrastruktūra un drošība. Ēka Baložu ielā 7 tiek celta uz zemes gabala, kas pirms tam uzskatīts par vidi degradējošu.

Savukārt ēkas Baložu ielā 9 veidols vēstures gaitā ir būtiski mainījies atbilstoši tā laika īpašnieku vēlmēm. Ēka tiek rekonstruēta, saglabājot vairākas iepriekšējās arhitektūras detaļas. Kā norāda attīstītāji, tad apbūves gaitā tiks būtiski sakārtota apkārtējā vide, piedāvājot dzīves telpu aizvien pieaugošām klientu prasībām.

Abās ēkās būs pieejami divu līdz trīs istabu dzīvokļi ar gala apdari. Būs pieejamas arī noliktavas telpas un autostāvvietas, kā arī labiekārtots un slēdzams pagalms ar bērnu spēļu laukumu.

Projektu īsteno nekustamo īpašumu attīstītājs Hepsor, kas ir Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītāja Hepsor filiāle Latvijā. Hepsor Latvijā darbojas kopš 2017.gada nogales, īstenojot vairākus nekustamā īpašuma projektus. Līdz 2020.gada martam ekspluatācijā tiks nodota dzīvojamā ēka Āgenskalna ielā 24, kur ir pieejami 28 dzīvokļi ar gala apdari platībā no 25 – 85 kvadrātmetriem un dzīvojamā ēka Strēlnieku ielā 4b, kur ir pieejami 50 dzīvokļi ar gala apdari platībā no 20 – 45 kvadrātmetriem.

Hepsor informēja, ka tuvāko gadu laikā tiks veiktas vērienīgas investīcijas dzīvojamā un komercsegmentā.

www.db.lv