Par mums

Par mums

Nekustamo īpašumu kompānija AM ESTATE  piedāvā visa veida starpniecības pakalpojumus darījumos ar nekustamajiem īpašumiem. Mēs strādājam visā Latvijā un ārpus tās, garantējot veiksmīgu darījumu izpildi.

AM ESTATE  katalogā mēs piedāvājam Jums dzīvokļus,zemes, mājas un komercobjektus, ko Jūs viegli atradīsiet izmantojot mūsu mājaslapu.

Mēs sniedzam jums informāciju pa telefonu un E-pastu – jebkurš ērts priekš klienta pasūtījuma veids ir mums pieņemams.

AM ESTATE  strādā 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, lai palīdzētu Jums atrast nekustamo īpašumu atbilstoši jūsu vēlmēm un izvirzītajiem kritērijiem.

Galvenās priekšrocības strādājot ar mums AM ESTATE

Elastīga cenu politika, plašs pakalpojumu klāsts un kvalitatīvs serviss atšķir nekustamo īpašumu kompāniju AM ESTATE  no mūsu konkurentiem.
Mūsu priekšrocību stūrakmeņi ir:

– Pieejamas cenas;
– Tiešā sadarbība ar nekustamo īpašumu saimniekiem;
– Līgumi ar nekustamo īpašumu vērtētāju firmām;

– Bezmaksas juridiskās konsultācijas;
– Pieredzes bagāti konsultanti, lai piedāvātu Jums profesionālu palīdzību;

AM ESTATE  konsultanti – labākie speciālisti nekustamo īpašumu jomā. Mūsu darbiniekiem vienmēr ir prieks sniegt kvalificētu un profesionālu palīdzību, konsultējot Jūs caur telefonu vai E-pastu, jautājumos, kas saistīti ar nekustamā īpašuma iegādi vai pārdošanu.

AM ESTATE  klienti var pārliecināti ne tikai par kvalitatīvu apkalpošanu, pieejamām cenām un laicīgu darījuma noslēgšanu, bet arī uz detalizētām konsultācijām jautājumos, kas saistīti ar darījumiem nekustamo īpašumu tirgū.